Logo Na Mapie Geoportal Krajowy

MPZP Aleksandrów Łódzki - sprawdź miejscowy plan gminy Aleksandrów Łódzki

Posiadasz działkę lub planujesz zakup działki budowlanej w gminie Aleksandrów Łódzki? Przed inwestycją sprawdź zapisy planu zagospodarowania przestrzennego MPZP Aleksandrów Łódzki.

Zobacz więcej interesujących tematów. Przejdź na: Geoportal Aleksandrów Łódzki.

MPZP Aleksandrów Łódzki
Mapa MPZP gminy Aleksandrów Łódzki

Co to jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego

Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego to podstawowy dokument regulujący przeznaczenie terenu, warunki jego zabudowy i zagospodarowania. Jeżeli planujesz budowę lub zakup działki obowiązkowo sprawdź plan zagospodarowania przestrzennego gminy Aleksandrów Łódzki. Dowiedz się Jak sprawdzić miejscowy plan zagospodarowania w Aleksandrowie Łódzkim.

MPZP Aleksandrów Łódzki

Zespół specjalistów portalu Na Mapie na bieżąco aktualizuje plany miejscowe w Geoportalu gminy Aleksandrów Łódzki i uzupełnia bazę o nowe plany. Rejestr MPZP Aleksandrów Łódzki prowadzimy i uzupełniamy skrupulatnie od wielu lat. Znajdziesz w nim obowiązujące plany zagospodarowania przestrzennego z obszaru Aleksandrowa Łódzkiego. Dane o aktualnych planach miejscowych pochodzą z bazy urzędu gminy Aleksandrów Łódzki.

Sprawdź, ile planów miejscowych obowiązuje obecnie w gminie Aleksandrów Łódzki i jakie plany zostały ostatnio uchwalone.

Sprawdź plan zagospodarowania przestrzennego Aleksandrów Łódzki obowiązujący na konkretnej działki w Portalu OnGeo.pl

Z Raportu o terenie dowiesz się, czy dla obszaru wybranej działki jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, a jeśli tak to:

  • Jakie jest przeznaczenie działki w MPZP,
  • Otrzymasz link do właściwej uchwały MPZP gminy Aleksandrów Łódzki z dodatkowymi informacjami,

W Raporcie znajdziesz również szereg istotnych informacji o działce i jej sąsiedztwie, m.in: uzbrojenie terenu w media, informacje z ewidencji gruntów, zagrożenia i uciążliwości oraz otoczenie i dostęp do usług. Zobacz przykładowy Raport o terenie .

Jak pobrać Raport o terenie?

Wejdź na stronę ongeo.pl

Wejdź na stronę internetową ongeo.pl i wybierz zakładkę Raporty o Terenie.

Możesz też kliknąć bezpośrednio w link https://ongeo.pl/raporty .

Wyszukiwanie działki

Wybierz działkę, która Cię interesuje. Możesz to zrobić na jeden z trzech sposobów:

  • znaleźć ją po numerze ewidencyjnym,
  • wpisać adres działki,
  • zaznaczyć działkę na mapie.
Formularz wyboru tematów do analizy

Zdecyduj, które informacje znajdą się w Twoim raporcie.

Opłata za raport przelew on-line

Zatwierdź i opłać Raport o Terenie za pomocą przelewu on-line.

Płacisz tylko za te informacje, które Cię interesują!

Raport o terenie w wygodnym formacie

Pobierz raport, by poznać potencjał działki.

Wystarczy, że klikniesz w link przesłany na maila.

Zobacz jak wygląda przykładowy Raport o terenie.

Statystyki dotyczące planów zagospodarowania przestrzennego Aleksandrowa Łódzkiego

Zestawienie statystyk miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Aleksandrowa Łódzkiego

0

88 planów zagospodarowania przestrzennego obowiązujące w gminie Aleksandrów Łódzki, w tym zawierają się zmiany do planów, uchylenia mpzp Aleksandrów Łódzki, wyroki sądów, rozstrzygnięcia nadzorcze i inne.

0 ha

10501 ha to powierzchnia zajmowana przez plany zagospodarowania przestrzennego Aleksandrowa Łódzkiego.

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego gminy Aleksandrów Łódzki - statystyki
Powierzchnia uchwalonych MPZP w gminie Aleksandrów Łódzki z podziałem na lata

Rejestr MPZP Aleksandrów Łódzki

Poniżej przedstawiamy tabelę rejestr wybranych MPZP Aleksandrów Łódzki. Jeżeli chcesz sprawdzić plan dla swojej działki, skorzystaj z usługi Raport o terenie w portalu OnGeo.pl .

Nazwa uchwały MPZPNr uchwałyData uchwalenia
Uchwała nr LXVII/483/23 Rady Miejskiej w Aleksandrowie Łódzkim z dnia 23 lutego 2023 r. w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Aleksandrów Łódzki dla fragmentu obrębu wiejskiego Brużyczka Księstwo oraz fragmentu obrębu wiejskiego Ruda BugajLXVII/483/2323-2-2023
Uchwała nr LXI/437/22 Rady Miejskiej w Aleksandrowie Łódzkim z dnia 27 października 2022 r. w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta Aleksandrów Łódzki dla fragmentu obrębu A-3 w rejonie ulic: Wierzbińskiej, Chopina oraz MoniuszkiLXI/437/2227-10-2022
Uchwała nr LXI/436/22 Rady Miejskiej w Aleksandrowie Łódzkim z dnia 27 października 2022 r. w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Aleksandrów Łódzki dla fragmentu obrębu wiejskiego Ciężków w rejonie ulic Calineczki i SpokojnejLXI/436/2227-10-2022
Uchwała nr LXI/438/22 Rady Miejskiej w Aleksandrowie Łódzkim z dnia 27 października 2022 r. w sprawie: zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta Aleksandrów Łódzki dla fragmentów obrębów A-2, A-7 i A-8 w rejonie ul. Zgierskiej oraz ul. GłowackiegoLXI/438/2227-10-2022
Uchwała nr LIX/424/22 Rady Miejskiej w Aleksandrowie Łódzkim z dnia 22 września 2022 r. w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta Aleksandrów Łódzki dla fragmentu obrębu A-11 w rejonie ulic: Wierzbińskiej, Jodłowej oraz GrabowejLIX/424/2222-9-2022
Uchwała nr LIX/423/22 Rady Miejskiej w Aleksandrowie Łódzkim z dnia 22 września 2022 r. w sprawie: zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta Aleksandrów Łódzki dla fragmentu obrębu A-4 w rejonie ulic: Bankowej, Okrzei oraz PołudniowejLIX/423/2222-9-2022

Kto odpowiada za uchwalanie miejscowych planów w Aleksandrowie Łódzkim?

Za prowadzenie rejestru MPZP Aleksandrów Łódzki odpowiada wójt/burmistrz gminy Aleksandrów Łódzki. Do jego obowiązków należy m.in. uchwalanie nowych planów i wprowadzanie zmian do istniejących planów. W przypadkach gdy dla danej działki plan zagospodarowania przestrzennego Aleksandrów Łódzki nie obowiązuje, to urząd gminy Aleksandrów Łódzki wydaje decyzję o warunkach zabudowy. Dokładna procedura związana z wydawaniem decyzji o warunkach zabudowy w Aleksandrowie Łódzkim została opisana w artykule: Decyzja o warunkach zabudowy procedura formalna .

Analizuj zmiany zagospodarowania terenu w gminie Aleksandrów Łódzki z lotu ptaka dzięki archiwalnym zdjęciom lotniczym!

Chciałbyś zobaczyć, jak zmieniało się zagospodarowanie terenu dla dowolnej działki w gminie Aleksandrów Łódzki na przestrzeni lat? Nasza usługa archiwalnego raportu lotniczego pomoże Ci lepiej zrozumieć rozwój terenów objętych planami zagospodarowania Aleksandrowa Łódzkiego. Dzięki unikalnym archiwalnym zdjęciom lotniczym z różnych okresów będziesz mógł śledzić zmiany urbanistyczne, inwestycje publiczne i rozwój dzielnic. Wykorzystaj tę cenną wiedzę i skorzystaj z naszego raportu lotniczego, aby zgłębić historię miejscowych planów i zrozumieć ich wpływ na tereny gminy Aleksandrów Łódzki!

Dowiedz się więcej o usłudze: Raport archiwalnych zdjęć lotniczych!

Pobierz wniosek lub zaświadczenie dotyczące MPZP Aleksandrów Łódzki